Kategorie

CERTYFIKAT SOLGAR

AVENE SUN Emulsja bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna SPF 50+ 50 ml

8378
Producent: AVENE
Dostępność:
Jest
szt.
39,80 zł

AVENE Emulsja bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna skóry wrażliwej SPF 50+ skóra normalna i mieszana 50 ml

data ważności 12.2019Suchy dotyk

Ultralekka konsystencja

Wodoodporna. Hipoalergiczna. Chroni przed działaniem wolnych rodników.

Wskazania:

Ochrona przeciwsłoneczna skóry szczególnie wrażliwej, normalnej, mieszanej lub trądzikowej. Avene Emulsja SPF50+ jest przeznaczona dla osób z bardzo jasną i jasna karnacją oraz do wszystkich typów skóry w warunkach silnego nasłonecznienia.

Właściwości:

Dzięki nowatorskiemu systemowi MPI-SORB, łączącemu Tinosorb M+S, fotostabilny i doskonale to­lerowany ekran organiczny nowej generacji, z opaten­towanymi ekranami mineralnymi MPI, emulsja skutecznie zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem promie­niowania słonecznego (UVB i UVA).

Avene Emulsja SPF50+ zawiera również: Pre-tokoferyl prekursor witaminy E, silny przeciw-utleniacz, który chroni skórę przed działaniem wolnych rodników oraz wzmacnia barierę obronna skóry. Wyciąg z pes­tek dyni Cucurbita pepo reguluje wydzielanie łoju i ogranicza powstawanie zmian trądzikowych. Zawiera AVENE Woda termalna o właściwościach kojących i łagodzących, Avene Emulsja SPF50+ jest doskonale tolerowana przez wrażliwą skórę. Posiada lekką, nietłustą konsystencję, z łatwością się rozsmarowuje i wchłania. Wyjątkowo lekka konsystencja emulsji łatwa w nakładaniu sprawia, że natychmiast po zastosowaniu skóra jest jedwabista i matowa. Nakładanie emulsji jest bardzo przyjemne, a jej konsystencja dostosowana do potrzeb skóry wrażliwej, normalnej lub mieszanej. Jest fotostabilna i wodoodporna, posiada długotrwały efekt działania.

Sposób użycia:

Emulsję należy nakładać równomiernie na skórę przed każdą ekspozycją na słońce. Nawet przy stosowaniu filtrów nie należy przedłużać przebywania na słońcu. W przypadku długiego przebywania na słońcu lub kontaktu z wodą zaleca się kilkakrotne nakładanie emulsji.

Należy unikać nasłonecznienia między godziną 12 a 16. Oparzenia słoneczne są niebezpieczne, zwłaszcza u dzieci.


soleil2013