AVENE SUN Krem SPF 50+ skóra sucha i bardzo sucha 50 ml 2018

8377
Producent: AVENE
Dostępność:
Jest
szt.
38,00 zł

AVENE Krem bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna skóry wrazliwej SPF 50+ skóra sucha i bardzo sucha 50 ml

DATA WAŻNOŚCI 12.2020

Bez białych śladów

Komfort i nawilżanie

Wskazania:

Ochrona przeciwsłoneczna skóry wrażliwej. Krem koloryzujący z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+ jest przeznaczony dla osób z bardzo jasną i jasną karnacją lub do wszystkich typów skóry w warunkach silnego nasłonecznienia. 

Właściwości:

Dzięki nowatorskiemu systemowi MPI-SORB - fotostabilny i doskonale tolerowany ekran organiczny nowej generacji, z opatentowanymi ekranami mineralnymi MPI, krem skutecznie zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego (UVB i UVA). Krem koloryzujący SPF 50+ zawiera również pre-tokoferyl - prekursor witaminy E, silny przeciwutleniacz, który chroni skórę przed działaniem wolnych rodników oraz wzmacnia barierę ochronną skóry, dzięki zawartości wody termalnej Avene o właściwościach kojących i łagodzących.Krem koloryzujący SPF 50+ jest doskonale tolerowany przez wrażliwą skórę. Krem koloryzujący SPF 50+ pozwala maskować niedoskonałości skóry lub nierówności kolorytu twarzy. Opracowany specjalnie z myślą o ochronie przeciwsłonecznej i makijażu. Krem koloryzujący z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+ posiada lekką konsystencję, doskonale się rozprowadzaj wchłania co sprawia, że jest bardzo przyjemny w stosowaniu. 

Sposób użycia:

Krem należy nakładać równomiernie na skórę przed każdą ekspozycją na słońce. Nawet przy stosowaniu filtrów nie należy przedłużać przebywania na słońcu. W przypadku długiego przebywania na słońcu lub kontaktu z wodą zaleca się kilkakrotne nakładanie kremu. Należy unikać nasłonecznienia między godziną 12 a 16. Oparzenia słoneczne są niebezpieczne, zwłaszcza u dzieci.  Produkt hipoalergiczny. Nie powoduje powstawania zaskórników. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Opakowanie: 50 ml  samoopalacz
soleil2013