BIODERMA HYDRABIO Masque Maska intensywnie nawilżająca do skóry odwodnionej i wrażliwej 75 ml

9592
Producent: BIODERMA
Dostępność:
Jest
szt.
45,99 zł

BIODERMA HYDRABIO Masque Maska intensywnie nawilżająca do skóry odwodnionej i wrażliwej 75 ml

 

Maska do twarzy Hydrabio Masque zawiera opracowany w laboratoriach badawczych Bioderma patent AQUAGENIUM™,który przywraca skórze naturalną zdolność nawilżania, stymulując produkcję akwaporyn (białek błonowych) tworzących kanały uczestniczące w transporcie i utrzymaniu wody w skórze.

Stosowanie:

Stosuj Hydrabio Masque wieczorem. - W pierwszym tygodniu codziennie, a następnie raz lub dwa razy w tygodniu dla podtrzymania rezultatów

  • Etap 1 Nałóż grubą warstwę Hydrabio Masque na dokładnie oczyszczoną (płynem micelarnym Hydrabio H2O lub mleczkiem Hydrabio Lait) skórę twarzy i szyji.
  • Etap 2 Pozostaw na skórze na 10 minut.
  • Etap 3 Następnie usuń nadmiar maseczki za pomocą wacika.

Ten produkt został opracowany w nawiązaniu do ekobiologicznego podejścia NAOS w trosce o Twoją skórę. W sercu tego produktu są:

 

Woda i lipidy są niezbędnymi składnikami skóry umożliwiającymi utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia. Zaburzenie tej równowagi skutkuje odwodnieniem i niewłaściwym funkcjonowaniem skóry. Opatentowany kompleks stworzony przez Dział Badawczy i laboratoria NAOS w Aix-en-Provence stymuluje produkcję lipidów międzykomórkowych i pobudza produkcję akwaporyn w żywych częściach naskórka. Dzięki temu usprawnia przepływ wody i wspomaga naturalny mechanizm nawilżania.