CERAVE Nawilżająca emulsja do mycia 236 ml

  • 39,50 zł
  • szt.
CERAVE Nawilżająca emulsja do mycia 236 ml

 

Dla Skóry Normalnej i Suchej

Czy nawilżanie skóry w trakcie mycia jest możliwe? Tak, zwłaszcza z Nawilżającą Emulsją do Mycia twarzy i ciała Cerave, stworzoną we współpracy z dermatologami.

W trakcie kilkuminutowego prysznica delikatnie oczyszcza skórę, odbudowuje jej barierę ochronną i silnie nawilża. Do tego intensywnie regeneruje, bo emulsja CeraVe ma w składzie trzy kluczowe dla zdrowia skóry ceramidy i kwas hialuronowy, które wzmacniają odbudowę bariery ochronnej skóry. Możesz stosować ją do twarzy, aby usunąć sebum równie dobrze co nawilżający żel do mycia twarzy. Emulsja CeraVe jest hipoalergiczna, bezzapachowa i nie pieni się, bo jest pozbawiona wszystkich agresywnych składników pianotwórczych, które mogą drażnić ciało i twarz. Dlatego stosuje się ją tak dobrze jak olejek. Delikatnie rozprowadzasz ją po ciele od stóp aż po głowę, wmasowując również w twarz, jak nawilżający żel do mycia twarzy. Szybko, łatwo, a skóra pozostaje nawilżona na wiele godzin. Dzięki stałemu poziomowi nawilżenia staje się też lepiej chroniona przed podrażnieniami. Ten dermokosmetyk działa jak myjący żel nawilżający do twarzy i ciała oraz balsam w jednym.

Odpowiednia dla dzieci i dorosłych.

  • BEZZAPACHOWY
  • HIPOALERGICZNY

Sposób użycia:  

Nanieść emulsje na dłoń, a następnie rozprowadzić na zwilżonej skórze. Delikatnie masować, następnie zmyć wodą. Omijać okolice oczu. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą.