GALENIC SECRET D'EXCELLENCE Skoncentrowane serum 30 ml

8817
Producent: GALENIC
Dostępność:
Jest
szt.
266,00 zł

GALENIC SECRET D'EXCELLENCE Skoncentrowane serum 30 ml

data ważności 07 2021 

Inspiracją do stworzenia produktu zapewniającego kompletną pielęgnację przeciwstarzeniową był gen Klotho, zwany genem długowieczności. Zmusza on komórki do postu, dzięki czemu mogą one znowu wytwarzać substancje odpowiedzialne za młodość skóry.  W miarę upływu czasu ekspresja genu słabnie, co przyspiesza starzenie. Twórcy formuł Galénic zdecydowali się wybrać składnik aktywny zawierający gen Klotho i zbudować na jego bazie kompletną linię przeciwstarzeniową. 

Alga śnieżna – mistrzyni sztuki przetrwania 

Alga śnieżna jest młoda i zielona wiosną dzięki słońcu, wodzie i minerałom. Zimą chronią ją zapasy cząsteczek zapewniających długowieczność: czerwone karotenoidy o działaniu przeciwutleniającym, glikoproteiny, cukry zapobiegające zamarzaniu oraz polifenole. W laboratorium Galénic sztucznie odtworzono warunki lata i zimy, aby alga śnieżna mogła przejść pełny cykl dojrzewania. Kiedy zmieniła kolor na czerwony, a liczba cząsteczek długowieczności osiągnęła apogeum, pobrane zostały z niej próbki. Uzyskany składnik aktywny miał postać białych kryształów. Alga śnieżna daje nową energię starzejącym się komórkom, zwiększając aktywność genu Klotho o 365%*. Zapewnia syntezę kwasu hialuronowego i kolagenu oraz działa antyoksydacyjne 

Skuteczny koktajl składników aktywnych 

Twórcy formuły skoncentrowanego Serum Secret D’Excellence połączyli algę śnieżną z unikatowymi składnikami aktywnymi w zwiększonym stężeniu** tworząc skuteczny koktajl stanowiący kompletną pielęgnację zapewniającą zarówno natychmiastowe, jak i długotrwałe efekty. 

Natychmiastowy efekt upiększający zapewniają: 

 • optycznie korygujące pudry – składniki pozostawiające matowe wykończenie i widocznie wygładzoną cerę;
 • gliceryna (3x większe stężenie**) i kwas hialuronowy (2x większe stężenie**) – nawilżający kompleks, który pozostawia skórę miękką i ujędrnioną.

Długotrwały efekt odmłodzenia to zasługa:

 • algi śnieżnej (2 x większe stężenie**) – składnika intensyfikującego mechanizmy odmładzające skórę;
 • witaminy B3 (w większym stężeniu**) – wyrównującej koloryt witaminie, która poprawia strukturę skóry;
 • witaminie E (w większym stężeniu**) – o działaniu antyoksydacyjnym, która chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i hamuje utlenianie;
 • witaminie C – która wyrównuje koloryt skóry, niweluje ciemne plamy, dodaje blasku i wzmacnia skórę właściwą.

Wyjątkowa formuła galenowa – Cristal Fusion 

Serum Secret D’Excellence to skoncentrowane piękno i elegancja w jednym. Dzięki starannie opracowanej formule stworzona, aby aplikacja serum przynosi maksimum przyjemności i stapia się w kontakcie ze skórą. Pozostawia na niej świeże, promienne wykończenie. Przyjemne nuty piżma, bursztynu i paczuli w połączeniu z nutami maliny, jaśminu, śliwki oraz konwalii, róży i czarnej porzeczki zostawiają na skórze świeży, delikatny zapach. 

Najbardziej skoncentrowany produkt dla ukierunkowanego i wzmocnionego korygowania wszystkich widocznych objawów starzenia się skóry: 

 • wygładza zmarszczki;
 • ujędrnia;
 • wyrównuje koloryt;
 • przywraca blask.

** W porównaniu z kremem Secret D’Excellence. 

Secret D’Excellence unikalna formuła dla kompletnej pielęgnacji przeciwstarzeniowej

Starzenie się skóry to proces, który, chociaż u każdego człowieka przebiega w inny sposób, charakteryzuje kilka wspólnych cech, np.: 

 • skóra o szarym kolorycie;
 • utrata jędrności;
 • zmarszczki;
 • cienie i opuchnięcia okolic oka.

W wyniku procesów starzenia, na skórze mogą pojawić się zaczerwienienia, przebarwienia lub rozszerzone pory. Ze względu na utratę gęstości skóry, rysy twarzy się zmieniają. Z wiekiem zmieniają się także potrzeby kobiet i wymagania, jakie stawiają kosmetykom. Po 30 roku życia wybierają produkty, które przywrócą skórze blask i wypoczęty wygląd. Już 10 lat później stawiają na bardziej zaawansowaną pielęgnację, która da namacalne efekty, poprawi jędrność skóry i dogłębnie ją zrewitalizuje. W okresie menopauzalnym, kobiety wybierają kosmetyki, które przywrócą suchej skórze komfort oraz gęstość. Wszystkie te okresy łączy jednak jedna potrzeba: dobrze czuć się we własnej skórze.