KLORANE OWIES szampon suchy do włosów ciemnych 150ml

  • 38,00 zł
  • szt.

KLORANE Szampon suchy na bazie mleczka z owsa do włosów ciemnych 150ml


Działanie

Laboratoria KLORANE opracowały ten oryginalny produkt, by umożliwić mycie włosów bez konieczności ich moczenia. Praktyczne i szybkie zastosowanie Szamponu suchego na bazie mleczka z owsa KLORANE jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości, aby umyć włosy klasyczną metodą. Właściwości czyszczące zawdzięcza on oryginalnemu połączeniu substancji o dużych zdolnościach absorbujących, które działają na zabrudzenia i sebum wydzielane przez skórę głowy jak prawdziwe gąbki. W przeciągu kilku minut włosy odzyskują lekkość i puszystość. Hipoalergiczny.

Zastosowanie

Szampon suchy na bazie mleczka z owsa w sprayu 150 ml:

Przed użyciem silnie wstrząsnąć, a następnie równomiernie rozpylić niewielką ilość produktu z odległości 30 cm. Pozostawić przez 2 minuty, dokładnie wyszczotkować włosy, by usunąć wszelkie ślady produktu. Unikać wdychania produktu i kontaktu z oczami.

Szampon suchy może być stosowany bez ograniczeń.Rozpylacz 50 gr:

Silnie wstrząsnąć. Przekręcić zakrętkę w prawo, by odsłonić otwór. Trzymać butelkę w pozycji pionowej, rozpylić proszek naciskając na przycisk, zachować 10 cm odstępu od włosów. Równomiernie rozprowadzić. Pozostawić na 2 minuty. Wyszczotkować dokładnie włosy, by usunąć wszelkie pozostałości po proszku. Unikać wdychania produktu i kontaktu z oczami. Szampon opracowany bez gazu pozwala na całkowicie bezpieczne stosowanie.

Udowodniona skuteczność

82% osób testujących doceniło uczucie czystości po zastosowaniu niezwykle łagodnego Szamponu suchego na bazie wyciągu z owsa KLORANE, a 91% zadowolonych było z uzyskanej objętości włosów.