LA ROCHE-POSAY PURE VITAMIN C krem pod oczy 15 ml

  • 92,00 zł 96,00 zł
  • szt.

LA ROCHE-POSAY PURE VITAMIN C krem pod oczy 15 ml

DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ

ZMARSZCZKI, UTRATA JĘDRNOŚCI I BLASKU
Pure Vitamin C Pod oczy intensywnie nawilżająca i ujędrniająca pielęgnacja przeciwzmarszczkowa. Widoczne oznaki starzenia się skóry zostają zmniejszone. Kontur oczu jest bardziej wyraźny. Spojrzenie jest rozświetlone.

SPOSÓB UŻYCIA
Nakładać rano i/lub wieczorem na skórę wokół oczu. Do użytku zewnętrznego. Delikatnie wklepać krem w kierunku od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka. Formuła Pure Vitamin C, zawierająca witaminę C, może brunatnieć w kontakcie z powietrzem. Ten proces nie ma wpływu na skuteczność ani na tolerancję produktu. Po każdym użyciu należy oczyścić tubkę i starannie ją zakręcić. Unikać kontaktu kremu z odzieżą zaraz po aplikacji.

KONSYSTENCJA

Kremowa, nietłusta, szybko wchłaniająca się konsystencja. Zawiera wodę termalną La Roche-Posay.

REZULTATY

Wyjątkowa formuła dla skóry wrażliwej z optymalnym stężeniem czystej [Witaminy C], która jest uznana za skuteczny składnik w walce z oznakami starzenia się skóry. Jej ujędrniające działanie jest wzmocnione przez dwa składniki aktywne: [Mannoza], cukier o właściwościach odbudowujących. [Fragmentaryzowany Kwas Hialuronowy], by pomóc natychmiast wygładzić i nawilżyć skórę. Formuła zawiera również [Madekasozyd] o działaniu regenerującym, [Neurosensynę] o właściwościach łagodzących oraz [Wodę termalną z La Roche-Posay] o właściwościach kojących, łagodzących i pomagających zmniejszyć nadreaktywność skóry. W rezultacie widoczne oznaki starzenia się skóry zostają zmniejszone. Kontur oczu jest bardziej wyraźny. Spojrzenie jest rozświetlone.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA KLINICZNIE

Tolerancja testowana pod kontrolą okulistyczną. Formuła odpowiednia dla wrażliwej skóry okolic oczu oraz osób noszących szkła kontaktowe. Stworzony do użytku zewnętrznego. Bez substancji zapachowych. Testowany na obecność niklu.*

*Stworzony dla osób wrażliwych na nikiel.