LA ROCHE-POSAY RETINOL B3 Serum 30 ml

  • 169,50 zł
  • szt.

LA ROCHE-POSAY RETINOL B3 Serum 30 ml

o wyjątkowe skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe z czystym retinolem i retinolem o stopniowym uwalnianiu, które koryguje oznaki starzenia się skóry: widoczne, głębokie zmarszczki i przebarwienia. Regeneruje, koi, wygładza skórę i drobne linie. 24h nawilżenia*. Wyjątkowa formuła stworzona dla optymalnej tolerancji każdego rodzaju skóry, również wrażliwej.

*Test aparaturowy.

SPOSÓB UŻYCIA
Stosuj wieczorem na twarz i szyję samodzielnie lub pod produkt nawilżający. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, nawet wrażliwej i tłustej. Podczas używania serum należy stosować ochronę przeciwsłoneczną minimum spf 15. Nie stosować w połączeniu z innymi produktami zawierającymi retinol.

KONSYSTENCJA

Lekka, nietłusta, niewysuszająca i minimalizująca podrażnienia konsystencja. Niekomedogenne.

REZULTATY

Pierwsze skoncentrowane serum od La Roche-Posay z czystym retinolem i retinolem o stopniowym uwalnianiu się, które: 
• trwale koryguje oznaki starzenia się skóry (głębokie, widoczne zmarszczki, nierówny koloryt, przebarwienia powstałe w wyniku nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UVA), 
• regeneruje i wygładza skórę. 
Odpowiednie również dla skóry wrażliwej. 
 

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA KLINICZNIE

Natychmiastowo skóra wydaje się gładsza i bardziej rozświetlona. Dzień po dniu, odzyskuje jędrność i blask. Z czasem trwale koryguje oznaki fotostarzenia skóry: zmarszczki i drobne linie są widocznie zmniejszone, koloryt staje się jednolity a skóra gładsza.

Po 8 tygodniach stosowania*:
-19% drobnych linii
-14% widoczność zmarszczek
+25% bardziej gładka skóra
+21% bardziej wyrównany koloryt skóry.

*Badanie kliniczne pod kontrolą dermatologa (ocena specjalisty), n= 40, kobiety, wszystkie typy skóry, 8 tygodni stosowania.

Składniki: