LIERAC CICA - FILLER Przeciwzmarszczkowo-regenerujące serum do twarzy 3 x 10ml

  • 123,00 zł
  • szt.

LIERAC CICA - FILLER Przeciwzmarszczkowo-regenerujące serum do twarzy 3 x 10 ml

 

Płynne żelowe serum to 30-dniowa kuracja o wycelowanym, intensywnym działaniu przeciwzmarszczkowym.

Ten silnie skoncentrowany preparat o aktywnej konsystencji szybko wchłania się, pozostawiając skórę gładką i dając natychmiastowy efekt napięcia, wygładzenia i redukcji zmarszczek, bez uczucia dyskomfortu. Zawiera nowej generacji składniki aktywne, które wygładzają zmarszczki, naśladując mechanizmy gojenia tkankowego: regenerujący kompleks skrzyp, przywrotnik, bluszcz. wypełniający Hyalu-3 o głębokim, natychmiastowym i długotrwałym działaniu nawilżającym i wygładzającym oraz stymulujący syntezę kolagenu Bakuchiol, który odbudowuje gęstość skóry. Serum zamknięte jest w nowej generacji higienicznych i wygodnych w użyciu ampułkach, zapewniających precyzyjne dozowanie.

Stosować rano i wieczorem, najpierw bezpośrednio na zmarszczki, a następnie na całą skórę twarzy, przed nałożeniem codziennego preparatu pielęgnacyjnego.

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ KURACJI POTWIERDZONA KLINICZNIE* - Zmarszczki są zredukowane 75% - Twarz wygląda na bardziej zrelaksowaną 82%

GŁÓWNE SKŁADNIKI AKTYWNE W SERII: - Regenerujący kompleks skrzyp, przywrotnik, bluszcz – kultowy kompleks roślinny marki LIERAC, którego wysoka skuteczność jest potwierdzana w badaniach od 40 lat - Wypełniający Hyalu-3 – flagowy składnik preparatów marki LIERAC o głębokim, natychmiastowym i długotrwałym działaniu nawilżającym i wygładzającym - Stymulujący syntezę kolagenu Bakuchiol, który odbudowuje gęstość skóry. Stymuluje syntezę kolagenu +147%**. Działa silniej niż retinol i nie powoduje efektów ubocznych **% stymulacji syntezy kolagenu I vs. temoina.

Oferta do wyczerpania zapasów.