NUXE MERVEILLANCE EXPERT YEUX Krem pod oczy liftingujący 15ml

5367
Producent: NUXE
Dostępność:
Jest
szt.
76,00 zł69,00 zł

NUXE MERVEILLANCE EXPERT YEUX Krem pod oczy liftingujący widoczne zmarszczki. Wypełnia przeciwdziała powstawaniu opuchlizn oraz cieni pod oczami 50 ml

 

Naturalna skuteczność

 

Przełomowe odkrycie: 1.* liftingujący krem pod oczy i na powieki, który oddziałuje na 3 podstawowe białka budujące skórę: wimentynę, kolagen i elastynę, spłycając utrwalone zmarszczki i zapobiegając utracie jędrności. Skóra wokół oczu wygląda na wypoczętą. Worki i cienie pod oczami zmniejszają się zaraz po użyciu. Z każdym dniem zmarszczki spłycają się, a skóra wokół oczu wygładza się jak po liftingu.

 

*Marki NUXE

 

Korzystne oddziaływanie na skórę

 

Poprawa wyglądu skóry wokół oczu potwierdzona oceną ochotników po 28 dniach:

 

- Cienie pod oczami: -29,2% (1)

 

- Spłycone zmarszczki: +24,8% (1)

 

Skuteczność potwierdzona pod kontrolą dermatologiczną:

 

- Wygładzona skóra wokół oczu po 28 dniach: 81% (2)

 

(1) Badanie satysfakcji użytkowników przeprowadzone pod kontrolą dermatologiczną na grupie 31 ochotników w okresie 28 dni przy stosowaniu produktu 2 razy dziennie. Samoocena użytkowników. Poprawa w procentach po 28 dniach.

 

(2) Badanie satysfakcji użytkowników przeprowadzone pod kontrolą dermatologiczną na grupie 31 ochotników w okresie 28 dni przy stosowaniu produktu 2 razy dziennie. Odsetek zadowolonych użytkowników.

Zasady pielęgnacji

Stosuj krem pod oczy i na powieki Merveillance® expert rano i/lub wieczorem.

Podpowiedź

Jeśli chcesz uzyskać maksymalny efekt, przed użyciem włóż krem pod oczy Merveillance® expert do lodówki.

Liftingujący krem pod oczy i na powieki Merveillance® expert zawiera kompleks Oléoactif® na bazie Liliowca i Kory z Drzewa Jedwabnego, który hamuje i cofa proces glikacji 3 podstawowych białek budujących skórę: wimentyny, kolagenu i elastyny, a tym samym odbudowuje je i chroni, spłycając utrwalone zmarszczki i zapobiegając utracie jędrności. Kompleks Naturalnej Kofeiny i Tetrapeptydu-5 ma działanie uelastyczniające i ujędrniające, przez co zmniejsza worki i cienie pod oczami.

przeciwwstarzeniowy