Kategorie

CERTYFIKAT SOLGAR

PHYTO PHYTOMILLESIME Koncentrat piekna utrwalający kolor i nadający blask 150 ml

8260
Producent: PHYTO
Dostępność:
Jest
szt.
53,00 zł

PHYTO PHYTOMILLESIME Koncentrat piekna utrwalający kolor i nadający blask 150 ml

data ważności 11 2019

oferta do wyczerpania zapasów

W ciągu pierwszych dni po koloryzacji włosy są miękkie i sprężyste, a ich kolor intensywny i pełen blasku. Jednak wraz z upływem czasu kolor blaknie, a włosy stają się matowe. Delikatny, nieobciążający włosów koncentrat zachowuje i intensyfikuje kolor i wzmacnia włókno włosa, nawilża je i odżywia. Zwiększa elastyczność włosa, przywraca promienny blask i wzmacnia kolor. Włosy nie puszą się, są łatwiejsze do rozczesywania i stylizacji.

Pielęgnacja bez spłukiwania.

Koncentrat piękna to 95% składników roślinnych i pochodzenia naturalnego.

DZIAŁANIE

- POGŁĘBIA, OŻYWIA I UPIĘKSZA KOLOR

- CHRONI WŁOSY PRZED SZKODLIWYMI CZYNNIKAMI ZEWNĘTRZNYMI,
  PROMIENIOWANIEM UV I CIEPŁEM SUSZARKI

- PIELĘGNUJE, NAWILŻA I NADAJE BLASK

- UŁATWIA STYLIZACJĘ, ZAPOBIEGA PUSZENIU WŁOSÓW

SKŁADNIKI AKTYWNE

Ekstrakt z jabłka Red Love®, potężny antyoksydant, chroni włókno włosa przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, wzmacnia włosy i przedluża trwałość koloru.

Wyciągi z owoców i kwiatów jabłoni oraz ekstrakt z hibiskusa delikatnie wygładzają i scalają łuski włosów dodając im intensywnego blasku.

SPOSÓB STOSOWANIA

Spryskać umyte i wysuszone ręcznikiem włosy, na całej długości. Rozprowadzić grzebieniem, następnie układać włosy jak zwykle. NIE SPŁUKIWAĆ.

Można użyć na suche włosy: nałożyć preparat w zagłębienie dłoni, a następnie rozprowadzić na całej długości włosów. W przypadku dostania się produktu do oczu przemyć je obficie letnią wodą.