RENE FURTERER KARITE NUTRI ZESTAW Szampon intensywnie odżywiający 150 ml + Intensywnie odżywiająca pielęgnacja na dzień 100 ml

9424
Producent: RENE FURTERER
Dostępność:
Jest
szt.
89,00 zł

RENE FURTERER KARITE NUTRI ZESTAW Szampon intensywnie odżywiający 150 ml

+ Intensywnie odżywiająca pielęgnacja na dzień 100 ml

 

RENE FURTERER KARITE NUTRI Szampon intensywnie odżywiający , bardzo suche włosy 150 ml

NIEZWYKŁA FORMUŁA: 12% ODŻYWCZYCH OLEJKÓW

Unikalna formuła dla suchych i zniszczonych włosów, Szampon intensywnie odżywiający KARITÉ NUTRI łączy legendarne kluczowe składniki: MASŁO SHEA*, zawiera 12% odżywczych olejów Shea. Bogata formuła oparta na delikatnej bazie myjącej i lekkiej konsystencji oraz sensoryczny zapach pozostawiają wyjątkowo odżywione włosy i przywracają komfort skórze głowy. Nie zawiera silikonu. 

 
SKŁADNIKI AKTYWNE

Wyciąg KARITÉ

Karité, święte drzewo Wschodniej Afryki, zwane również "masłowym", od niepamiętnych czasów cenione jest ze względu na niespotykane bogactwo składników odżywczych. Ta cudowna substancja odnawiająca głęboko odżywia włosy i przywraca im pierwotne piękno. Jego olejek charakteryzuje wyjątkowo wysoka wchłanialność. Pionierzy w dziedzinie, Laboratoria René Furterer w ciągu 30 lat zdobyły kompletną i rzetelną znajomość tej legendarnej substancji. W 2012 r. René Furterer powołał do życia w Burkina Faso nową gałąź zaopatrzeniową w Masło KARITE Z ETYKĄ.

CIMENTRIO

Cimentrio to unikalny, wyjątkowo bogaty w białka i lipidy, naturalny kompleks otrzymywany z soi. Odbudowuje i chroni włosy i skórę głowy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

MIKROPROTEINY PSZENICY

Mikroproteiny pszenicy z łatwością wypełniają ubytki między łuskami włosa i poprawiają jego strukturę. Dzięki temu włos jest wzmocniony od korzenia aż po końcówkę, zyskuje na sprężystości i odporności. Wypełniają ubytki wewnątrz zniszczonego włosa.

 

JAK ROZRÓŻNIĆ WŁOSY SUCHE I WŁOSY BARDZO SUCHE?

Po umyciu włosów trudno jest je rozczesać bez zastosowania specjalnej odżywki, ale ostatecznie Ci się to udaje :masz suche włosy.

Po umyciu włosów nie możesz ich rozczesać bez zastosowania specjalnej odżywki : masz bardzo suche włosy, a skóra głowy jest napięta i często masz uczucie ściągnięcia