RENE FURTERER Triphasic Szampon wypadaniu włosów 600 ml

9306
Producent: RENE FURTERER
Dostępność:
Jest
szt.
95,00 zł

RENE FURTERER Triphasic Szampon stymulujący z olejkami eterycznymi przeciw wypadaniu włosów 600 ml

SKŁADNIKI AKTYWNE

Wyciąg PFAFFIA

Pochodząca z Amazonii Pfaffia lub brazylijski żeń-szeń należy do najbardziej znanych roślin medycyny tradycyjnej. Eliksir życia, ta mityczna substancja o wyjątkowych właściwościach dostarcza istotnych dla optymalnego wzrostu włosów pierwiastków, pobudzając mikrokrążenie przez aktywację VEGF, czynnika wzrostu śródbłonka naczyń. Jej skuteczność w hamowaniu wypadania włosów opatentowano. PATENT.

Olejek eteryczny POMARAŃCZA

Pomarańcza słodka, sprowadzona przez portugalskich żeglarzy ze zboczy Himalajów, jeszcze w pierwszej połowie XX wieku była owocem luksusowym. Uzyskiwany z jej skórki olejek eteryczny jest ceniony ze względu na swój lekki i smakowity aromat o właściwościach łagodzących, ale ma również dodatni wpływ na mikrokrążenie oraz działa stabilizująco.

Olejek eteryczny LAWENDA

Lawenda została odkryta w starożytnej Persji. Jej drobne blado fioletowe kwiaty o wyjątkowej woni były używane przez Rzymian do kąpieli i jako środek odprężający. Uzyskiwany z niej przez destylację olejek eteryczny jest powszechnie znany jako antyseptyczny i relaksujący.

Olejek eteryczny ROZMARYN

Rozmaryn, po łacinie "morska róża", występuje w stanie dzikim na obszarze Morza Śródziemnego. Przez Egipcjan używany ze względu na liczne właściwości lecznicze, olejek eteryczny z rozmarynu ma działanie wzmacniające - pobudza mikrokrążenie zapobiegając tym samym wypadaniu włosów. Jego moc stabilizująca czyni zeń również skuteczny, naturalny środek przeciwłupieżowy.