SOLGAR WITAMINA D3 2500 IU (62,5 µg) krople

  • 53,42 zł
  • szt.

WITAMINA D3 2500 IU (62,5 µg) płyn (59 ml)

Witamina D3 w płynie firmy Solgar umożliwia wszechstronną suplementację diety w ten wyjątkowy składnik o zasadniczym znaczeniu dla organizmu.

Połowa kroplomierza (0,5 ml) zawiera 2500 IU (62,5 µg) naturalnej witaminy D3 gotowej do spożycia i przyswojenia przez organizm.

Wyjątkowość produktu polega między innymi na tym, że można suplementować witaminę D3 spożywając ją bezpośrednio z kroplomierza lub po dodaniu do wybranych potraw (gotowych do spożycia zup lub sałatek).

Można również dodawać ją do napojów (soków warzywnych i owocowych).

Świeży olej z pestek słonecznika stanowi nie tylko źródło tłuszczu niezbędnego do przyswojenia tej porcji witaminy jest również źródłem naturalnych markerowych składników okołowitaminowych, co ułatwia i przyspiesza dystrybucję oraz wykorzystywanie jej przez organizm.

Nie sposób przy tej okazji nie docenić odżywczych właściwości świeżego oleju z pestek słonecznika. Naturalny aromat pomarańczy doskonale współgra i wpisuje się w atmosferę zażywania tej słonecznej witaminy.

SPOSÓB UŻYCIA
DAWKOWANIE ½ kroplomierza (0,5 ml) dziennie KURACJA ok. 118 dni

1/2 kroplomierza zawiera:

- Witamina D3 (2500 IU) (cholekalcyferol) 62,5 µg


Naturalne substancje pomocnicze

Olej z pestek słonecznika
Naturalny aromat pomarańczowy

Produkt nie zawiera:
cukru, soi, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych, substancji słodzących, sztucznych substancji konserwują­cych i barwiących.