VICHY DERMABLEND Korektor fioletowy 4,5g

9568
Producent: VICHY
Dostępność:
Jest
szt.
56,00 zł

VICHY DERMABLEND Korektor fioletowy 4,5g

data ważności 11.2020

Wskazania:

Vichy Dermablend Korektor w kolorze fioletowym widocznie neutralizuje żółtawy odcień skóry, w zauważalny sposób rozjaśniając matową, zmęczoną skórę. Doskonale nadaje sie do każdego typu skóry, w tym do skóry wrażliwej. 

Właściwości:

Vichy Dermablend Korektor w kolorze fioletowym posiada kremową, dopasowującą się konsystencję. Zapewnia intensywne krycie skutecznie działając przez 24 godziny. Co więcej, jest wodoodporny. Widocznie neutralizuje matowość, żółtawy odcień oraz oznaki zmęczenia. Kosmetyk jest hipoalergiczny. Nadaje sie więc również do skóry wrażliwej. Nie zatyka porów. Produkt zbadany pod nadzorem dermatologów i oftalmologów. Nie należy go aplikować na niezagojoną ranę.
 
Sposób użycia:
starannie oczyść skórę i przed nałożeniem makijażu zastosuj swój zwykły krem nawilżający. Nałóż koloryzujący korektor przed nałożeniem podkładu lub pudru. Nakładanie: nałóż niewielką ilość barwnego korektora na fragment zmienionej skóry za pomocą opuszków palców, pędzelka do makijażu lub gąbki kosmetycznej. Wmasowanie: delikatnie wmasuj w skórę. W razie potrzeby nałóż kolejną warstwę produktu, aby wzmocnić efekt kryjący w przypadku poważniejszych przebarwień. Ujednolicenie: aby osiągnąć najlepszy efekt kryjący i płynną korekcję koloru skóry, nałóż cienką warstwę podkładu lub pudru dla ujednolicenia karnacji.
 
Główne składniki:
 kaolin.