VICHY NEOVADIOL ROSE PLATINIUM NA NOC Rewitalizujący i ujędrniający krem 50ml

9548
Producent: VICHY
Dostępność:
Jest
szt.
132,00 zł

VICHY NEOVADIOL ROSE PLATINIUM NA NOC

Rewitalizujący i ujędrniający krem do skóry dojrzałej 50 ml

Po 60. roku życia, skóra staje się cieńsza i traci swoją witalność, wolniej się regeneruje podczas nocy. W rezultacie zaczyna być podatna na zagniecenia – szczególnie widoczne bywają tzw. zmarszczki senne, czyli pozostałości po zagnieceniach skóry powstałe podczas snu. Ponadto skóra traci naturalny blask, a po przebudzeniu twarz wygląda na wyblakłą.

Obudź się ze świeżą i pełną zdrowego, różanego blasku skórą, dzięki Neovadiol Rose Platinium na noc. To pierwszy od Vichy krem do skóry dojrzałej na noc, który redukuje zmarszczki senne, rozświetla skórę i przywraca jej komfort. Z nocy na noc skóra jest pełniejsza, bardziej nawilżona i sprężysta.

Przyjemna, świeża formuła o delikatnym różanym zapachu bogata jest we wzmacniający WAPŃ, który wspiera wytrzymałość bariery ochronnej skóry oraz pomaga poprawić jej jędrność i witalność, naturalnego pochodzenia CUKRY ROŚLINNE, zawarte w ekstrakcie z lucerny, o właściwościach nawilżających oraz pomagających nadać skórze sprężystość i redukować nocne zmarszczki, a także WODĘ WULKANICZNĄ VICHY, która wspiera naturalne mechanizmy obronne skóry, co zostało potwierdzone w badaniach klinicznych.

  • REDUKUJE ZMARSZCZKI SENNE
  • NADAJE SKÓRZE POCZUCIE KOMFORTU
  • PRZYWRACA NATURALNY, RÓŻANY BLASK

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH KLINICZNYCH