CAUDALIE Vinosun Lekki Krem o Bardzo Wysokiej Ochronie SPF50+ 40ml

  • 73,00 zł
  • szt.

CAUDALIE Vinosun Lekki Krem o Bardzo Wysokiej Ochronie SPF50+ 40ml

Rodzaj skóry : Do wszystkich rodzajów skóry

Potrzebuję : Ochrona przeciwsłoneczna

Najważniejsze składniki : Świerk, Polifenole, Witamina E, OPC + ŚWIERK

Tekstura : Fluid

Wykorzystanie : Codziennie rano

 Caudalie przedstawia pierwszy produkt rewolucji w ochronie przed słońcem. Lekki Krem o Bardzo Wysokiej Ochronie SPF50+ Vinosun Ocean Protect skutecznie chroni twarz i szyję przed promieniami UVA/UVB, a jednocześnie chroni nawet najwrażliwszą skórę przed utlenianiem. Jego bardzo lekka, niewidoczna konsystencja i brak substancji zapachowych sprawiają, że można go stosować codziennie, zapewniając skórze czystą, niewidoczną ochronę. Nie uznajemy kompromisów między ochroną skóry i ochroną przyrody, dlatego skład produktu jest w znacznym stopniu biodegradowalny i nietoksyczny dla ekosystemu morskiego.

Formuła: Produkt przebadany dermatologicznie Bez substancji zapachowych Produkt przebadany na skórze wrażliwej Wegański Ocena w serwisie Yuka: 93% Highly biodegradable formula. Without oxybenzone, without octinoxate.

 Caudalie potwierdza swoje zaangażowanie w ochronę środowiska, tworząc 100% PLASTIC COLLECT. W trosce o środowisko, Caudalie zbiera z oceanu tyle plastiku ile zużywa i wykorzystuje do recyklingu dla marki. *Ocena wewnętrzna oparta na rocznych ilościach. Zobowiązanie dla planety : Opakowania w 100% nadające się do recyklingu, wytwarzane ze szkła i tworzyw z recyklingu, bardziej przyjazne dla środowiska*.