Caudalie Vinofresh Naturalny dezodorant w sztyfcie 50 g

  • 33,00 zł
  • szt.

Caudalie Vinofresh Naturalny dezodorant w sztyfcie 50g

Naturalny dezodorant, skuteczny przez 24 godziny.

Naturalnie skuteczna formuła pozwalająca zachować świeżość przez cały dzień!

Po co wybierać między skutecznością a naturalnością? Zadbaj o skórę pach, walcząc z nieprzyjemnymi zapachami dzięki nowemu naturalnemu dezodorantowi Vinofresh.

Jego unikalna formuła, składająca się w 98% ze składników pochodzenia naturalnego, jest skuteczna przez 24 godziny i nie zawiera soli glinu, alkoholu, silikonów i wodorowęglanu sodu. Sztyft jest łatwy w użyciu: działa już po pierwszym pociągnięciu, bez pozostawiania śladów i bez blokowania porów skóry.

Głównym składnikiem formuły jest woda winogronowa bio o działaniu nawilżającym, łagodzącym i prebiotycznym, która przyczynia się do rozwoju zdrowszej flory bakteryjnej pod pachami.

Eukaliptus bio, o zapachu unisex, zapewnia orzeźwiające uczucie świeżości przez cały dzień i jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Korzyści

  • Neutralizuje zapachy
  • Ogranicza występowanie bakterii powodujących nieprzyjemny zapach
  • Nawilża i koi skórę

Formuła:

Nie zawiera soli glinu, alkoholu, wodorowęglanu sodu, silikonów ani aromatów syntetycznych, dzięki temu nadaje się do każdego rodzaju skóry:

- skóry wrażliwej,
- skóry osłabionej przez depilację (maszynka, wosk, laser),
- u kobiet w ciąży i karmiących piersią(1).

Na podstawie serii testów nasz ekspert w dziedzinie toksykologii dokonał oceny produktu i uznał, że jest on odpowiedni dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią.

98% składników pochodzenia naturalnego.

Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Nie jest fotouczulający.

Podobnie jak wszystkie produkty Caudalie nie zawiera parabenów, fenoksyetanolu, ftalanów, olejów mineralnych, PEG i składników pochodzenia zwierzęcego.