CERAVE Nawilżajacy pieniacy się olejek do mycia 236 ml

  • 36,00 zł
  • szt.
CERAVE Nawilżajacy pieniacy się olejek do mycia dla skóry normalnej i suchej i bardzo suchej 236 ml
 

Opracowany we współpracy z dermatologami CeraVe Nawilżający Pieniący się Olejek do mycia delikatnie oczyszcza i odżywia skórę normalną, suchą i bardzo suchą oraz skórę ze skłonnością do atopii.

Formuła produktu zawiera 3 niezbędne dla skóry ceramidy oraz kwas hialuronowy, dzięki którym produkt odbudowuje barierę skórną i nawilża już pod prysznicem. Trójglicerydy i skwalan zapewniają skórze głębokie odżywienie, a delikatna baza myjąca zbudowana z aminokwasów delikatnie oczyszcza. Wyjątkowa konsystencja pieniącego się olejku zapewnia przyjemność stosowania i nie pozostawia tłustej warstwy.

Produkt odpowiedni dla skóry najbardziej delikatnej (w tym atopowej i skóry niemowląt) co zostało potwierdzone w testach tolerancji. Fizjologiczne pH. Nie zawiera substancji zapachowych, nie powoduje powstawania zaskórników. Do twarzy i ciała, także do okolic intymnych. Idealny do stosowania dla całej rodziny: dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

CeraVe Nawilżający pieniący się olejek do mycia oczyszcza oraz koi podrażnienia skóry. Odpowiedni dla niemowląt, dzieci i dorosłych oraz skóry skłonnej do atopii.


Wskazania
Pielęgnacja skóry normalnej, suchej i bardzo suchej. Do twarzy i ciała.

Działanie

  • łagodnie oczyszcza
  • koi skórę


Stosowanie
Wmasować produkt z wilgotną skórę. Spłukać.
Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłukać je obficie wodą.