LIERAC HYDRAGENIST Nawilżający krem-żel rozświetlający 50 ml

  • 139,90 zł
  • szt.

LIERAC HYDRAGENIST Nawilżający krem-żel rozświetlający 50 ml

Nawilża – Odświeża – Rozświetla

Intensywnie nawilżenie i odświeżenie dla skóry normalnej i mieszanej.

Stworzony w 98% ze składników pochodzenia naturalnego, HYDRAGENIST​ NAWILŻAJĄCY KREM-ŻEL ROZŚWIETLAJĄCY​ - intensywnie nawilża skórę, dając jej natychmiastowe uczucie świeżości. Ultra lekka i orzeźwiająca konsystencja nawadnia skórę natychmiast po nałożeniu i sprawia, że cera odzyskuje świeżość i blask. Doskonale się wchłania, nie pozostawiając na powierzchni skóry tłustego filmu. Efekt nawilżenia jest natychmiastowy i trwały, przywraca skórze blask i świeżość. Krem-żel jest przeznaczony dla skóry normalnej i mieszanej, także wrażliwej*.

*Testowany dermatologicznie.

Technologia

Nowa gama kosmetyków Hydragenist opracowana przez Laboratoria LIERAC aktywuje naturalne mechanizmy nawilżania skóry dzięki wyjątkowemu, podwójnemu działaniu:
- długotrwale nawilża skórę dzięki biofermentowi trwale stymulującemu naturalne mechanizmy nawilżania skóry
- zapewnia natychmiastowe nawilżenie dzięki wysokocząsteczkowemu kwasowi hialuronowemu, który daje uczucie komfortu i rozświetla każdą, nawet najbardziej suchą skórę.

NAWILŻAJĄCY FERMENT

Ten w 100% naturalny nawilżający ferment jest uzyskiwany w procesie fermentacji planktonu, żyjącego w skrajnie nieprzyjaznym środowisku, jakim jest rzeka Rio Tinto. Ferment stymuluje 3 kluczowe mechanizmy odpowiedzialne za naturalne nawilżanie skóry: odbudowuje zapasy wody w skórze, usprawnia cyrkulację wody w komórkach skóry i ogranicza jej odparowywanie, zapewniając w ten sposób długotrwałe nawilżenie skóry.

KWAS HIALURONOWY

Dzięki wyjątkowej zdolności wiązania wody ten w 100% naturalny wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Intensywnie ujędrnia skórę, wygładza drobne zmarszczki spowodowane przesuszeniem, dając natychmiastowe uczucie komfortu.