PHARMACERIS S CAPILAR PROTECT Ultra ochronny krem SPF50+ do twarzy 50 ml
- Dodaj recenzję:
- Kod: 10122
- Producent: Pharmaceris
- Kod producenta: 5900717149045
-
Dostępność:
Jest
-
Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 54,00 zł brutto
- 65,00 zł
- szt.
PHARMACERIS S CAPILAR PROTECT Ultra ochronny krem SPF50+ do twarzy 50 ml
Specjalistyczny krem o szerokim spektrum ochrony SPF 50+, HEV, IR redukujący nadreaktywność dla skóry naczynkowej i z trądzikiem różowatym.
WSKAZANIA
- Ultra ochronny krem do twarzy polecany dla skóry naczynkowej z widocznymi rozszerzonymi naczynkami oraz z trądzikiem różowatym, z tendencją do okresowych nadreaktywności i powstawania trwałego zaczerwienienia.
- Przeznaczony do skóry wymagającej wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem, szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB, światłem widzialnym i podczerwonym.
- Do stosowania również po zabiegach medycyny estetycznej, peelingach, laserach oraz w trakcie i po kuracjach dermatologicznych.
DZIAŁANIE
- Specjalistyczny krem ochronny skutecznie zapobiega powstawaniu przebarwień, zmian rumieniowych, teleangiektazji i wystąpieniu nadwrażliwości wynikających z ekspozycji słonecznej.
- Krem dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii filtrów szerokopasmowych i AntileuDNAprotect zabezpiecza skórę przed słońcem, chroni przed promieniowaniem IR i jego skutkami, które powodują angiogenezę i fotostarzenie.
- Hesperydyna wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych oraz zapobiega ich rozszerzaniu.
- Krem nawilża, odżywia i regeneruje skórę.
- Formuła bezpieczna dla środowiska wodnego.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.