PHARMACERIS H STIMULINUM Odżywka stymulująca wzrost włosów 150 ml

  • 38,90 zł
  • szt.

PHARMACERIS H STIMULINUM Odżywka stymulująca wzrost włosów 150 ml 

WSKAZANIA:

 

Formuła odżywki opracowana została specjalnie dla kobiet i mężczyzn z problemem nasilonego okresowego i przedwczesnego wypadania włosów. Pomaga walczyć z łysieniem o podłożu genetyczno-hormonalnym (łysienie androgenowe) oraz spowodowanym czynnikami środowiskowymi. Skutecznie zapobiega utracie włosów wynikającej z długotrwałego przyjmowania leków, stresu, przemęczenia, osłabienia organizmu (diety) oraz po ciąży. Bezpieczna dla wrażliwej skóry głowy.

 

DZIAŁANIE :

 

Receptura preparatu oparta jest na unikalnej kombinacji substancji czynnych naturalnego czynnika wzrostu FGF oraz kofeiny (zgłoszenie patentowe). Składniki kompleksu, o naukowo udowodnionym działaniu, opóźniają procesy starzenia komórkowego, wydłużając cykl życia włosa, zapobiegając przedwczesnemu łysieniu i przerzedzeniu włosów o różnej etiologii. Działają pobudzająco na mikrokrążenie i właściwe dotlenienie mieszków włosowych, stymulując je do budowy nowego włosa, przyspieszając ich naturalny wzrost oraz zagęszczenie. Receptura wzbogacona w składniki wzmacniające i łagodzące (wit. PP, D-Pantenol, biotynę) przywraca włosom ich naturalną objętość i zdrowy wygląd. Odżywka nie obciąża włosów.

 

HIPOALERGICZNA
WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ
PRZEBADANO DERMATOLOGICZNIE

Sposób użycia:
Odżywkę stosować każdorazowo na umyte i wilgotne włosy, min. 3 razy w tygodniu. Delikatnie wmasować we włosy i skórę głowy. Pozostawić na 2-3 minuty, a następnie spłukać wodą. W przypadku kontaktu z oczami przemyć wodą. W celu zwiększenia efektywności działania stosować odżywkę łącznie z szamponem Pharmaceris H-STIMUPURIN.

Bezpieczeństwo:

HIPOALERGICZNA,

WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ,

PRZEBADANO DERMATOLOGICZNIE. 

Skuteczność:

Skuteczność potwierdzona w badaniach na wrażliwej skórze głowy.

93% zwiększa objętość włosów

93% poprawia kondycję włosów

87% włosy są odżywione i gęstsze

87% skóra głowy jest mniej widoczna

67% pobudza wzrost włosów

*Badanie in vivo w Niezależnym Instytucie Badawczym przeprowadzone
na 30-tu osobach po 6 tyg. stosowania odżywki.

Wysoka skuteczność preparatów Pharmaceris H gwarantuje zgłoszona do opatentowania technologia przenikania naturalnego czynnika wzrostu FGF w głąb mieszka włosowego. Dzięki temu składniki kompleksu działają na poziomie komórkowym aktywując geny odpowiedzialne za proces budowy nowego włosa.

Składniki:

SKŁADNIKI AKTYWNE:

Kompleks naturalny czynnik wzrostu FGF & kofeina - 
Biotyna - 
Witamina PP -
D-pantenol -